Digital Cover: Anastasia Everall – Spring vibes

0
Anastasia Everall
Costum Argent, lanț Pop&Suki, pandantiv Temple St.Clair

În așteptarea zilelor cu soare, actrița Anastasia Everall ne prezintă câteva look-uri pentru noul sezon: culori bold, tăieturi simple, minimaliste, puse în evidență de bijuterii care nu pot fi ignorate.

Fotografii de Karina Dobra @karinadobraphoto. O producție de ANOMALIE Production @anomalie.production. Model: Anastasia Everall @anastasiaeverall

Anastasia Everall
Bluză Top Shop, fustă Tibi, cercei Ana Khouri, inel Misho
Anastasia Everall
Costum de baie Mikoh, cămașă Ted Baker, fustă Stine Goya, lanț Pop&Suki, cercei și inel Misho
Anastasia Everall
Costum Argent, lanț Pop&Suki, pandantiv Temple St.Clair
Anastasia Everall
Rochie Helmut Lang, coliere Pop&Suki
Anastasia Everall
Bluză Top Shop, fustă Tibi, cercei Ana Khouri, inel Misho
Anastasia Everall
Rochie Helmut Lang, cercei Fallon

Fashion stylist: Penelope Strintz @penelope_strintz. Pregătirea tenului: Augustinus Bader @augustinusbader. Make-up: Akiko Russel cu produse Dior, Armani & Charlotte Tilbury @akiko.artistry. Coafură: Sokina Hamrabaeva cu produse Dyson, GHD & Oribe @sokina_hamrabaeva. Retoucher: Tatsiana Zavadska @zavadska_retoucher. Asistent foto: Kormi Lamarr @kormi_lamarr, Arnav Kasbekar @arnavkasbekar. Locație: Malibu, California

Facebook Comments

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here